Commissiebijdrage Bereikbare en toegankelijke stad
Het is heel belangrijk dat onze stad toegankelijk is voor iedereen. Daarom is het onder andere belangrijk dat er voldoende gehandicaptenparkeerplaatsen zijn en dat deze een goede kwaliteit hebben. Wat ons betreft mogen er daarom gehandicaptenparkeerplaatsen bij, en dan op de plek van bestaande parkeerplaatsen. Kan het college toezeggen om meer parkeerplaatsen om te zetten in gehandicaptenparkeerplaatsen? Zeker op drukbezochte plekken in de binnenstad?
Eerder waren er sensoren en een app die de beschikbaarheid van gehandicapten parkeerplaatsen liet zien, dit is al genoemd door eerdere partijen. Kan de wethouder toezeggen om deze app, of een vergelijkbaar alternatief, weer beschikbaar te maken.
Toegankelijkheid kan ook op andere manieren verbeterd worden, door bijvoorbeeld beter toegankelijk OV met bushaltes binnen 100 meter van populaire bestemmingen en het wegnemen van eventuele drempels om dit te gebruiken. Deelt het college dit en op welke manier zet het college hier op in, zodat een deel van de mindervaliden ook een alternatief geboden wordt op de auto?
Wij staan voor:
Interessant voor jou
Commissiebijdrage Rekenkamerrapport Groen "van droom naar daad" Plan van aanpak
Lees verderRaadsbijdrage APV wijziging seksbedrijven en darkrooms
Lees verder